Kullanım Şartları

Bu internet sitesinin kullanımı aşağıda belirtilen tanım ve şartlarda belirlenmiştir.

Bu internet sitesinin kullanımı sonucu, kullanıcılar bu internet sitesinin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgeler Kobirate Uluslar arası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketine aittir.

Şirketimizin internet sitesinde yayınlanan Kredi Derecelendirmesi, Kurumsal Yönetim Derecelendirmesi ve diğer Derecelendirmelerle ilgili bilgiler ve belgelerin SPK, BDDK ve diğer Düzenleyici kuruluşların çıkartmış oldukları kanun ve yönetmeliklere uygun olması şirketimizin sorumluluğundadır.

İnternet sitemizde yayınlanan bilgi ve belgeler yayınlanan çalışmalar kaynak gösterilmek suretiyle kısmen alıntı yapılabilir. Ancak bu bilgilerin ticari amaçlı kullanımları Kobirate kurumunun iznine bağlıdır.

İnternet sitesi Kobirate Uluslar arası Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş’nin yazılı izni olmadıkça link olarak verilemez.

Kobirate İnternet sitesinde yer alan bilgileri haber vermeksizin değiştirebilir, İnternet site sinin bir bölümünü iptal edebilir veya erişimi engelleme hakkına sahiptir.

İnternet sitesinde yayınladığımız ve diğer kaynaklardan sağlanan bilgilerde yer alan görüş ve öneriler Kobirate kurumunun resmi görüşünü yansıtmayıp ilgili yazar ve kaynaklara aittir.

Kobirate tarafından internet sitesinde yayınlanan her türlü Derecelendirme ile ilgili notlar, Araştırma Raporları her hangi bir yatırım tavsiyesi veya her hangi bir menkul kıymeti almak satmak veya elde tutmak için bir öneri değildir.

İnternet sitemizde yayınlanan bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden doğan zarar ve kayıplardan dolayı Kobirate uluslar arası Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. sorumluluk kabul etmez.